احترام گذاشتن استفاده تصویر وبگردی تهرانی

احترام گذاشتن: استفاده تصویر وبگردی تهرانی زنان تهرانی سال1313 پوشش

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی این روزها شاهد صدق پیش‌بینی‌های آیت‌الله هاشمی هستیم / ظفرقندی

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور عزیزمان ایران گفت: در سالروز درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهد صدق پیش‌بینی‌های او هستیم. امروز کوس رسوایی افرادی که آیت‌الله پیش‌

این روزها شاهد صدق پیش‌بینی‌های آیت‌الله هاشمی هستیم / ظفرقندی

ظفرقندی: این روزها شاهد صدق آینده نگری های آیت الله هاشمی هستیم

عبارات مهم : انجمن

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور عزیزمان ایران گفت: در سالروز درگذشت آیت الله هاشمی شاهد صدق آینده نگری های او هستیم. امروز کوس رسوایی افرادی که آیت الله آینده نگری کرده بود، نواخته شده است است.

به گزارش ایسنا، ظفرقندی در بیست وپنجمین مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی با اشاره به اینکه شاهد برگزاری بیست و پنجمین مجمع اصلاح طلب و تاثیرگذار در سراسر کشور هستیم، اظهار کرد: سال گذشته و امسال این مجمع بدون حضور آیت الله هاشمی برگزار شد، ولی ما امروز شاهد صدق نظرات و آینده نگری های او هستیم. امروز کوس رسوایی بداخلاقی و دروغ گویی افرادی که سال ها پیش آنها را آشنا و راجع به آنها هشدار داده بود، نواخته شده است هست. افرادی آن روزها به هر دلیلی از آنها حمایت کردند و امروز بر سر دوراهی متحیر ماندند.

این روزها شاهد صدق پیش‌بینی‌های آیت‌الله هاشمی هستیم / ظفرقندی

وی با اشاره به اینکه امروز کسانی که این افراد را آشنا بودند در حصر هستند، گفت: امروز ما هستیم با شرایط به جا مانده از ۸ سال که سراسر خسارت بود.

ظفرقندی همچنین با بیان اینکه انفعال و پشیمانی در این شرایط اشتباهی بزرگ هست، تاکید کرد: مدیریت خاتمی، همراهی عارف در سال ۹۲ و همراهی ارزشمند جهانگیری در سال ۹۶ به ما آموخت جهت رسیدن به آزادی و حقوق در کنار قانون، جهت امنیت در کنار آزادی و جهت پاسخگویی همه مسئولان باید صبور باشیم و با وجود رای مردم، همچنان بعضی رسانه ها مانند صدا و سیما بر پرسشها گذشته تاکید می کنند که این عنوان تاسف بار است.

دبیرکل انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور عزیزمان ایران گفت: در سالروز درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهد صدق پیش‌بینی‌های او هستیم. امروز کوس رسوایی افرادی که آیت‌الله پیش‌

این فعال سیاسی در ادامه با اشاره به اهم فعالیت های انجمن اسلامی گفت: فعالیت های اجتماعی، سیاسی و صنفی، حضور مستمر در جلسات شورای هماهنگی اصلاح طلبان، پذیرفتن گروه ستاد پزشکی انتخابات ریاست جمهوری، حضور فعال در انتخابات نظام پزشکی در سراسر کشور، حضور در عرصه های سیاسی و صدور بیانیه های متفاوت و جلسات کارشناسی متعدد راجع به پرسشها متفاوت حوزه سلامت و طرح تحول سلامت از نکات مهم فعالیت های سال گذشته بود.

دبیر انجمن اسلامی جامعه پزشکی راجع به طرح تحول سلامت گفت: این طرح که جزو برنامه های مهم دولت بود و در این دولت سهم سلامت از جی دی پی از حدود ۶درصد به ۹درصد زیاد کردن پیدا کرد ولی علی رغم همه این موارد متاسفانه حال و روز خوبی ندارد. عدم تعادل بین درآمدهای پایدار و منطقی کردن هزینه های طرح و عدم همکاری نخبگان جامعه پزشکی در تدبیر این طرح باعث شده است است این طرح پرسشها متعددی داشته باشد. پزشکانی که تنها ممر درآمدشان از کار شبانه روزی و خدمت به مردم است حدود یک سال است که حقوق نگرفتند و همچنان سرکار هستند.

واژه های کلیدی: انجمن | سیاسی | پزشکی | اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz